Oferta dla nauczycieli

„…Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

Warsztat praktyczny: Stymulacja mechanizmów mowy i myślenia u dzieci z zaburzeniami komunikacji a wczesna nauka czytania

Centrum Edukacyjno-Terapeutyczne Dobre Miejsce poszerza swoją ofertę o szkolenia dla nauczycieli, pedagogów, terapeutów.

Zapraszamy do wzięcia udziału w najbliższym szkoleniu, którego tematem jest:

1. „Stymulacja mechanizmów mowy i myślenia u dzieci z zaburzeniami komunikacji a wczesna nauka czytania – warsztat praktyczny”

Data:    2 listopad 2017 r. godz.15.00
Miejsce szkolenia – Centrum Edukacyjno-Terapeutycznego Dobre Miejsce, Mława, ul. Polna 8A

Szkolenie adresowane jest do nauczycieli wychowania przedszkolnego,nauczycieli nauczania początkowego, logopedów, terapeutów pedagogicznych oraz pedagogów i psychologów.

Poniżej zamieszczamy program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy.

Szkolenie trwa 4 godziny.
Koszt szkolenia 200 zł/osoba.

Rezerwacja miejsca następuje po dokonaniu wpłaty na konto bankowe nr 50 1090 2590 0000 0001 33 08 7462 (bank BZ WBK) najpóźniej 3 dni przed szkoleniem. Dane do faktury należy przesłać na formularzu zgłoszeniowym.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie uzupełnionego formularza zgłoszeniowego na nasz adres e-mail mlawa@dobre-miejsce.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy!